SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

Mokamas automobilių stovėjimas Vilniuje

Naudojimosi instrukcija

Aikštelėje suteikiama galimybė statyti transporto priemones pageidaujamam laikotarpiui iki trijų mėnesių. 

Norėdami įvažiuoti į aikštelę privažiuokite arčiau pakeliamojo užtvaro ir palaukite kol bus nuskaitytas transporto priemonės valstybinis numeris. Nuskaičius valstybinį numerį - užtvaras pasikels.   

Norėdami išvažiuoti iš aikštelės  - sumokėkite už stovėjimą automatinėje kasoje, esančioje prie išvažiavimo, vadovaujantis ant jos esančia mokėjimo instrukcija, atlikus mokėjimą privažiuokite arčiau užtvaro ir palaukite kol jis pasikels. Už stovėjimą galima mokėti monetomis, banknotais ir banko kortelėmis arba mobiliąja programėle m.Parking. Tikslią mokėjimo sumą matysite kasos ekrane. Automatinė kasa duoda grąžą.

Maloniai prašome mokant už stovėjimą savo transporto priemone neužstatyti  išvažiavimo iš aikštelės. 

SĮ "Susisiekimo paslaugos" eksploatuojamų transporto priemonių stovėjimo aikštelių naudojimosi taisyklės.

VMS_56702.jpg
 

Dėmesio!

  • Transporto priemonės valstybiniai numeriai turi būti švarūs, kitu atveju įranga jų nenuskaitys ir nebus galimybės įvažiuoti ar išvažiuoti.
  • Po apmokėjimo išvažiavimui skiriama  15 min. Pradelsus šį laiką - stovėjimo laikas skaičiuojamas iš naujo.
  • Esant techniniam įrangos sutrikimui prašome susisiekti su mumis telefonu+370 656 07125.

auto_kasa_tk1a.jpg
 

Už ilgalaikį stovėjimą mokama SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre Gedimino pr. 9A, tel. (8 5) 210 7050, el. paštas info@parking.lt  darbo dienomis nuo 7 val. iki 20 val. ir šeštadienį nuo 9 val. 30 min. iki 18 val. galima įsigyti savaitinį, dviejų savaičių, mėnesio ir trijų mėnesių transporto priemonės stovėjimo leidimą. Duomenys leidimui bei PVM sąskaitai faktūrai gauti pateikiami iš anksto.


KAC.png