SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

Mokamas automobilių stovėjimas Vilniuje

Aktualijos

Informacija įmonėms dėl mėnesio leidimų statyti automobilį galtonojoje ir/arba žaliojoje rinkliavos zonose (2018 07 10)
Mėnesio leidimai statyti automobilį žaliojoje ir/arba geltonojoje rinkliavos zonose gali būti įsigyjami naudojantis elektroninės prekybos paslaugomis arba pateikiant užsakymą el. p. info@parking.lt, kai vieno užsakymo metu užsakomas stovėjimas daugiau kaip 40 automobilių.  
Plačiau »
Atnaujinama SĮ „Susisiekimo paslaugos“ automobilių stovėjimo aikštelių įkainių nustatymo tvarka (2018 07 04)
SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo liepos 4 d. keičiama įmonės administruojamos automobilių stovėjimo aikštelės, esančios T. Kosciuškos g. 1A, įkainių apskaičiavimo metodika. Pagal ją įkainiai tampa kintančiais ir bus apskaičiuojami, atsižvelgiant į automobilių stovėjimo aikštelės užimtumą. Taip pat koreguojama aikštelių, esančių Gedimino pr. 9A ir Tilto g. 14, įkainių apskaičiavimo tvarka, siekiant efektyvinti transporto priemonių stovėjimo vietų užimtumą ir užtikrinti didesnį aikštelių prieinamumą.
Plačiau »
Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos“ metu – eismo organizavimo pokyčiai (2018 06 28)
Šešias dienas vyksiantis dainų šventės „Vardan tos“ renginys liepos 1 d. į sostinę sutrauks keliasdešimt tūkstančių dalyvių ir dar daugiau lietuviškomis tradicijomis besidominčių žiūrovų.
Plačiau »
Naujienos elektromobilių numerių ženklinimo tvarkoje nuo balandžio 1 d. (2018 04 11)
Iki 2018 m.  balandžio 1 d. automobilių numeriai su priekyje esančiu EV raidžių deriniu ir keturiais skaičiais buvo išduodami tik gryniesiems elektromobiliams. Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2001 m. gegužės 25 d. įsakymu Nr. 260 (nauja redakcija): https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.B2BD63CD4CEC/WlBeQDmlrU , nuo balandžio 1 d. yra pakeista automobilių numerio ženklų sudarymo tvarka.
Plačiau »
V. Mykolaičio-Putino ir Suvalkų g. – saugesnis eismas ir daugiau erdvės stovėjimui (2018 02 28)
Nuo kovo 1-osios sostinės savivaldybė keičia eismo organizavimą V. Mykolaičio-Putino ir Suvalkų gatvėse – didina eismo saugumą ir skiria daugiau erdvės automobilių statymui.  
Plačiau »
Vietinė rinkliava už automobilį Vilniuje – nuo šiol dar daugiau apmokėjimo punktų (2018 01 04)
Turbūt ne vienam vairuotojui yra tekę bent kartą pamiršti sumokėti už automobilio stovėjimą mokamoje vietoje sostinėje. Gavus pranešimą apie tai iškyla klausimas – kur ir kaip atlikti mokėjimą?
Plačiau »
Žvėryne automobiliai bus statomi tvarkingiau (2017 11 21)
Besibaigiant lapkričiui Žvėrynas pasitinka vilniečių lauktus pokyčius – šiame sostinės rajone automobiliai bus statomi tvarkingiau. Atsižvelgus į Žvėryno gyventojų pageidavimus dėl netvarkingai statomų automobilių bei verslo infrastruktūros plėtros keliamus iššūkius nuo lapkričio 23 d. Žvėryne pradedama rinkti vietinė rinkliava už automobilių stovėjimą.
Plačiau »
Nuo lapkričio 20 d. – automobilių stovėjimo tvarkos pokyčiai Vilniuje (2017 11 14)
Nuo šių metų lapkričio 20 d. keičiasi automobilių statymo tvarka dalyje Vilniaus miesto gatvių ir aikštelių. Pokyčiai įgyvendinami sulaukus gyventojų ir įstaigų skundų dėl netvarkingai statomų, eismą apsunkinančių automobilių bei siekiant sureguliuoti statomų transporto priemonių srautus ir stovėjimo trukmę. Planuojama, kad įvedus vietinę rinkliavą už automobilių statymą, automobiliai dalyje Senamiesčio, Naujamiesčio, Užupio ir centro prieigose bus statomi tvarkingiau. Mokamas automobilių stovėjimas įvedamas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintas rinkliavos zonas įtrauktose gatvėse, kuriose galima rinkti vietinę rinkliavą už transporto priemonių statymą.
Plačiau »
Vilniuje automobiliai bus statomi išmaniai (2017 08 17)
Nuo šiandien Vilniuje pradedamas automobilių stovėjimo valdymo projektas.
Plačiau »
Apklausa: mokamas stovėjimas įveda daugiau tvarkos (2017 08 03)
Septyni iš dešimties vairuotojų Vilniuje įsitikinę, kad esant mokamam automobilių stovėjimui transporto priemonės statomos tvarkingiau, atskleidžia naujausias vairuotojų nuomonės tyrimas. Pernai taip manančiųjų buvo 60 proc. vairuotojų.
Plačiau »
Archyvas »
[1] 2 »